تبلیغات
دکوراسیون و طراحی فضای سبز - آموزش به نیروهای ماهر هتل‌ها‌ ضعیف است
دکوراسیون و طراحی فضای سبز

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

آموزش به نیروهای ماهر هتل‌ها‌ ضعیف است

حسین بشارتی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در مشهد افزود: آموزش به نیروهای موجود در هتل‌های كشور، موجب تقویت صنعت هتلداری می‌شود.
وی گفت: آموزش به نیروهای موجود در هتل‌های كشور از اهمیت فراوانی برخوردار است، چرا كه بحث‌های آموزشی از عوامل صنعت هتلداری كشور محسوب می‌شود.
وی افزایش خدمات‌رسانی و تكریم بیشتر میهمانان در هتل‌های كشور را با آموزش به نیروهای موجود در این صنعت میسر دانست.


وی از تاسیس مركز آموزش و پژوهش در اتحادیه هتلداران خراسان رضوی خبر داد و ابراز امیدواری كرد كه با توافقات انجام‌شده با اتحادیه هتلداران استان، صاحبان هتل‌های خراسان رضوی از بحث‌های آموزش در این صنعت استقبال و نیروهای آموزش دیده را به كار گیرند.
رئیس مركز آموزش خدمات هتلداری و گردشگری مشهد تصریح كرد: اگر صاحبان هتل‌های كشور موظف شوند تا استانداردهای بین المللی را در زمینه آموزش به كار گیرند، شاهد جذب بیشتر توریست خارجی و گردشگر داخلی در هتل‌های كشور خواهیم بود.
وی افزود: باید سازمان‌های متولی بحث آموزش در صنعت هتلداری با یكدیگر تعامل داشته باشند و تا جایی كه امكان دارد، از موازی‌كاری پرهیز كنند تا نیروهای آموزش دیده در صنعت هتلداری از یك سازمان آموزش داده شوند.
بشارتی با اشاره به اینكه در حال حاضر دو دسته نیروی ماهر باتجربه و نیروی ماهر باتجربه آشنا به علم هتلداری در هتل‌های كشور فعالیت می‌كنند، گفت: باید آموزش به نیروهای ماهر باتجربه موجود در هتل‌های كشور در اولویت قرار بگیرد اما این در حالی است كه در این بخش از آموزش‌های مرتبط با صنعت هتلداری كشور ضعیف عمل كرده‌ایم.
وی درباره راهكارهای به ‌كارگیری نیروهای آموزش‌دیده در هتل‌های كشور‌ افزود: آموزش به نیروهای باتجربه موجود در هتل‌های كشور سبب می‌شود كه صاحبان هتل از خدمات آنها بیشتر استفاده و این موضوع به صورت یك فرهنگ در بین صاحبان هتل‌های كشور تبدیل شود كه از نیروهای آموزش دیده در صنعت هتلداری كشور استفاده كنند.
رئیس مركز آموزش خدمات هتلداری و گردشگری مشهد با اشاره به اینكه این مركز یكی از مهم‌ترین مراكز در زمینه آموزش صنعت هتلداری و گردشگری كشور است، خاطر‌نشان كرد: هدف از تاسیس این مركز، آموزش نیروهای مبتدی و موجود در هتل‌های كشور برای به‌ كارگیری در صنعت هتلداری با استانداردهای روز دنیاست.
بشارتی گفت: استانداردهای آموزشی این مركز برای انطباق با استانداردهای آموزشی روز دنیا در زمینه صنعت هتلداری در هر سال مورد بازنگری قرار می‌گیرد.
نخستین همایش هتلداران كشور در مشهد برگزار می‌شود.

 

 

 

 

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : . .

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان